OFK Brdo, Sport

BRDO PROTUTNJALO KROZ TRN I OSTVARILO NOVU GOSTUJUĆU POBJEDU

Fudbaleri OFK BRDO ostvarili su novu gostujuću pobjedu i učvrstili se u sami vrh ligaške tabele.

Da će utakmica ići u smijeru kojim su htjeli fudbaleri Brda to se i ostvarilo već u 6. minuti kada je solo prodorom Brazilac Santana postigao prvi gol.

Od tada Brdo kontroliše utakmicu i u 35. minuti iz jedne uigrane akcije golom Miogragovića povećava prednost na 0:2, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Ista slika i u drugom poluvremenu, fudbaleri Brda igraju svoju igru i dolaze novog gola u 70. minuti, ovaj put strijelac sjajnog gola bio je Brazilac Edson Junio, što će se na kraju ispostavit i konačnim rezultatom.

Treba dodati da je Brdo zadnjih petnaestak minuta igralo sa igračem manje zbog crvenog kartona Karagića.

Naredno kolo koje se igra već sad u srijedu Brdo je domaćin banjalučkom Naprijedu.

Crveni karton: Karagić (2 žuta)

Sastav: Vidović,Trkulja M, Karupović, Dedić, Bundalo, Trkulja D, Miodragović, Marmat, Santana, Edson, Stević

Rezerve : Babić, Behlić, Karagić, Vojniković, Isaković, Mijić, Okorie

Pripremio: Selmire Ljumanović